Sesja numerologiczna

Chcesz poznać swoją
drogę życiową?

Skontaktuj sie ze mną!

Jak wygląda sesja?

Na sesji przedstawię Ci Twój portret numerologiczny, opowiem jaka jest Twoja droga życiowa oraz jak Twój charakter pomaga Ci w jej realizacji. Przedstawię Ci również mapę na całe życie! Pogłębisz świadomość w jakim roku własnym jesteś oraz jak wibracja Twojego imienia i nazwiska wpływa na każdy rok Twojego życia.

Sesja trwa ok 3-4 godzin. Może odbyć się twarzą w twarz lub online.

Koszt 500 zł.

W jakich sytuacjach warto skorzystać z numerologii?

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Osobiście uważam, że raz w życiu powinno się zdecydować na zgłębienie swojej numerologii  z profesjonalistą, gdyż jest to narzędzie, które potrafi odpowiedzieć na pytania takie jak: „po co ta sytuacja wydarza mi się w życiu?”, „kim jestem?”,:”co może mi pomóc w przejściu przez życie?”. Specyficznym przypadkiem jest także moment zmiany liter w swoim imieniu lub nazwisku, które zdarza się m.in. przy wyjściu za mąż. Polecałabym sprawdzenie jeszcze przed ślubem jak zmiana nazwiska wpłynie na życie przyszłej mężatki.

Dla mnie wiedza, którą otrzymałam z portretu numerologicznego była klamrą, obrazkiem, na które mogłam spojrzeć z góry, jakby wyjść ze swojego życia i zobaczyć je z innej perspektywy. Dostałam odpowiedzi na pytania nurtujące mnie od wielu lat.

Zrozumieć numerologię można wtedy, kiedy się naprawdę wewnętrznie tego chce. Ja mogę jedynie otworzyć drzwi, za którymi kryje się prawda o Twoim życiu!

kontakt