kinezjologia

Jeśli:
– zmagasz się z chronicznymi dolegliwościami
– masz problem z kontuzjami
– nie możesz sobie poradzić z bólem fizycznym lub psychicznym
– nie radzisz sobie ze stresem
– odczuwasz nieuzasadniony strach
– chcesz poznać źródło swoich problemów zdrowotnych
kinezjologia może Ci pomóc.

Kinezjologia to doskonałe połączenie medycyny Zachodu i naukami Dalekiego Wschodu. Spośród najbardziej skutecznych narzędzi pracy z ciałem, wybrałam dwa: SIPS (Stress Indicator Point System) oraz Dotyk dla zdrowia (Touch for health®).

SIPS to praca z elektryką ciała ludzkiego. Choć pracujemy z ciałem, to proces terapeutyczny odbywa się równolegle na poziomie fizycznym, mentalnym, eterycznym i emocjonalnym. Dzięki tej metodzie jesteśmy w stanie dotrzeć do pierwotnych przyczyn dolegliwości, zidentyfikować źródło stresu, a w efekcie – eliminować lęki, ból, traumy, a nawet regulować gospodarkę hormonalną czy pozbywać się kontuzji.

Dotyk dla zdrowia również oddziałuje na kilku poziomach: psychoemocjonalnym, fizycznym i biochemicznym. W tej metodzie wszystko zaczyna się od zrozumienia, że nasze ciało pisze własną historię. Każda trudna, traumatyczna sytuacja, zapisuje się w naszym ciele pozostawiając w nim ślad: blokadę w przepływie energii. To z kolei może prowadzić do poważniejszych symptomów: bólu czy choroby. Dotyk dla zdrowia pozwala odnaleźć blokady na poziomie energetycznym, uwolnić zablokowane emocje, w końcu zmobilizować ciało i psychikę do regeneracji.

Obie metody pomogły mi odnaleźć drogę do zdrowia i zacząć cieszyć się życiem. Wierzę, że mogą pomóc również Tobie.

Chcesz się umówić na sesję kinezjologiczną i ściągnąć stres z ciała? Skontaktuj się ze mną!

Koszt sesji 250 zł.

kontakt