Lata własne

CO to jest rok własny?

Z chwilą, kiedy się rodzimy otrzymujemy wibracje, które mają na nas indywidualny wpływ. Zapisany jest tam przekaz energetyczny, który uruchamia specyficzny rytm naszego życia.  Rytm, który określony jest właśnie w latach własnych. Każdy rok własny posiada swoją własną wibrację, wyznaczoną przez konkretną liczbę. Opisuje ona jego miejsce i znaczenie w cyklu. 

Każdy rok własny ma swoje znaczenie i odsłony naszego losu i zależy od naszej wibracji przeznaczenia. 

Jak wyliczyć rok własny? 

Wystarczy do danego roku dodać swoją wibrację drogi życiowej np. jeśli teraz mamy rok 2023, a naszą główną wibracją jest 3 to: 2+0+2+3=7+3=1. Oznacza to, że w roku 2023 jesteśmy w 1 roku własnym. 

Kiedy wiemy jaka jest wibracja naszego roku własnego sprawdzamy interpretację, która pokazuje nam co możemy uzyskać od danego roku, jak możemy się czuć lub do jakich działań będzie nas motywować. Dzięki temu możemy nastawić się i pobudzić swoją świadomość oraz pozwolić sobie na przewidywanie przyszłych zdarzeń oraz kierunku naszego rozwoju.

INTERPRETACJA LAT WŁASNYCH

Rok własny 1

Daje szanse na coś totalnie nowego, ważnego. Bądźcie otwarci, odważni, ciekawi. W tym roku wszystko przychodzi „samo” – tak jakby Wszechświat wiedział, że to właśnie o nas w tym roku chodzi.  To, co dostajemy ma nam pomóc stworzyć nowy świat, cieszyć się życiem, rozwijać.  Wybierajcie z wyczuciem, co jest naprawdę Wasze – bo to będzie baza dla cyklu 9 lat – wyznaczy Wam kierunek. Odnajdują nas rzeczy które są dla nas fajne, pokazują nam nowe tematy, nowa szkoła, nowe poszukiwania. Świat nas widzi, dopieszcza nas, daje nam możliwości. Ja jestem ważna, to są moje zabawki. Nie można uciekać od siebie i od swojego rozwoju. Dostajesz coś dzięki czemu możesz wzrastać, czujesz pełnie swojej mocy, osadzasz się. Energia słońca, pewność, raczej do przodu, nie ma wątpliwości – chyba że nie zamknęło się starych spraw! Możemy poznać kogoś ważnego kto będzie z nami przez cały cykl.

Rok własny 2

Rok ukierunkowany na innych ludzi, budowaniu relacji, nowych znajomości. W tym roku otwierajcie się na drugiego człowieka, poznajecie go w każdych aspektach.  Otaczające nas osoby w tym roku pojawiają się, aby nauczyć nas uczuciowości, wrażliwości, umiejętność odczytywania sygnałów z podświadomości.  Rok ten idealnie może nas nauczyć jak słuchać i jak być słuchanym.  Bądźcie otwarci na związki. Jeśli na co dzień mamy niepewność w uczuciach to ten właśnie rok nauczy nas ufności do naszych uczuć, które pomogą zmieniać podejście do relacji. Rok ten może objawiać się że spotkamy mnóstwo nowych osób lub będziemy się otaczać wieloma osobami których już znaliśmy do tej pory, jednakże może się pokazać też tak że będziemy rozwijać swoją relację z jedną osobą  np. nowym partnerem lub np. nowo narodzonym dzieckiem.

Rok własny 3

Tutaj bawimy się, spędzamy czas z przyjaciółmi, uczymy się cieszyć z życia 😉 Czujemy lekkość, radość, chce nam się żyć. Odczuwamy ten rok jakbyśmy spędzali go wyłącznie na bankietach. Mogą się w tym roku pojawić podróże, chęć spędzania czasu bliżej natury, ale również twórczość, kreatywność i pomysły na życie. Pamiętaj jednak, że jeśli nie będziesz czuł motywacji do realizacji tych pomysłów to oznaka tego, że właśnie dobrze wykorzystujesz ten rok 😉 Zapisuj pomysły, a ich realizację przełóż na kolejny. W tym roku wracamy do energii dziecka i znajdujemy narzędzia, które dają nam radość. Jest to też najlepszy czas na pojawienie się w naszym życiu dziecka, bo właśnie w tym roku będziemy sobie przypominać właśnie tę energię dziecięcej radości. Do niczego się nie zmuszaj, ciesz się z życia, przypomnij sobie jak znowu być dzieckiem.

Rok własny 4

Rok chęci na pracę lub naukę w zależności od tego w jakim momencie życia jesteśmy. Możemy w tym roku bardziej skupiać się na wykonywanej pracy zawodowo, ale również praca ta może objawiać się poprzez pracę nad sobą lub np. też budowaniem czy remontowaniem domu. Wszystkie rzeczy przychodzą nam z cierpliwością, wytrwałością i według planu.  Mamy wrażenie, że wszystko dzieje się dookoła pracy. Mamy chęć do realizacji zadań. Po takim roku często mówimy, że był to bardzo pracowity rok, że dużo się zrealizowało, pchnęło się tematy do przodu, chodziło się z chęcią do pracy. Możemy tutaj o wiele łatwiej zdobywać certyfikaty i podnosić swoje kompetencje. Będziecie brać się za zajęcia które wymagają czasu, cierpliwości, spokojne realizowanie celu. Główną cechą jest wytrwałość – plan na cały rok i jego realizacja. Dziedzina i przestrzeń, która pozwala nam pobudzić umiejętności pracy.

Rok własny 5

Nauka wolności, doświadczania nowych rzeczy. Bycie w „tu i teraz” – wolność, zmysły, ciekawość, ale też chaos i poczucie braku stabilnego gruntu pod nogami – po to, by przekroczyć swoje własne ograniczenia i nauczyć się korzystać z tego, co daje nam świat. W tym roku nie usiądziesz w jednym miejscu, na kanapie. Może być tak że zmiany będą przez cały rok lub będzie jedna duża zmiana. Jeśli samemu nie będzie się wprowadzało zmian, to te zmiany wprowadzi nam Wszechświat lub otoczenie. Nie jesteśmy w stanie przewidzieć co się wydarzy i jak nas przeciągnie. Pokaże jak wyjść z pudełka (miałam cichych sąsiadów, a teraz robią remont). Nauczyć się czegoś co jest nowe, jakie są nowe możliwości, ale bez przyzwyczajania się do tego bo tu chodzi o doświadczanie. Możemy trenować np. zawierać chwilowe znajomości czy tez zmienić na chwilę sposób codziennego działania lub postrzegania rzeczywistości. Najgorsze co można zrobić to przeżyć go z nudą, bez życia. Sprawdzamy czy i co możemy przebudować.

Rok własny 6

W tym roku po burzliwej „piątce” zaczynamy czuć spokój, harmonie, płynność. Ważne są takie aspekty jak miłość, rodzina, piękno, społeczność. Zwracamy bardziej uwagę na sprawy wewnętrzne. Zadajemy sobie pytania czy ja umiem kochać siebie i innych, jak to robię, czy opiekuje się najbliższymi i czy również nie zapominam o sobie i daje sobie przestrzeń, aby zająć się sobą. Jeśli nie dawaliśmy sobie tej przestrzeni to uczymy się miłości do samej siebie. Budowanie relacji w rodzinie i tworzenie ogniska domowego. Pokazują się odruchy z serca. Jeśli ktoś siebie nie kocha – to tu jest miejsce żeby zająć się sobą, jeśli ktoś się kocha to otwiera się na miłość i opiekę nad innymi. Pamiętaj jeśli nie zaopiekujesz się sobą Wszechświat sprawi abyś tym się zajął.

Rok własny 7

Spotkanie się ze sobą. Przestrzeń na odkrywanie kim jesteśmy i kim możemy się stać, skąd pochodzimy i dokąd idziemy. Czas dla siebie – bez innych. Terminy tego roku to filozofia, cisza, prawda.  W tym roku najważniejsza jest moja prawda, co ja mogę robić w tej rzeczywistości. Odpoczywamy i zastanawiamy się czy jesteśmy szczęśliwi. Zastanawiamy się nad sobą, wpadamy w refleksje, kontemplacje. Albo ja słyszę ten głos albo nie,  tutaj masz to poczuć. Jeśli ktoś nie idzie z wibracjami, jest nie świadomy to rok ten może być bardzo ciężki. Ciężkość może przejawiać się poprzez przechodzenie przez sytuację, których wcześniej nie było, aby poznać i odkryć siebie na nowo. Możemy również ten rok spędzić na szkoleniach, kursach, czytaniu książek z nowych dziedzin.  Rok 7 jest niekorzystnym rokiem na podejmowanie strategicznych decyzji.

Rok własny 8

Sukces/żniwa lub klęska – wszystko w zależności od tego, jak realizowaliśmy zadania poprzednich lat. Jeśli szliśmy zgodnie z naszymi wibracjami lat własnych to tutaj napotkamy się na takie sformułowania jak pieniądze, zaszczyty, szczęście, oświecenie. Ten rok jest najlepszy na realizację swoich marzeń, odważnych decyzji, zdobywaniu kariery i wchodzenie po szczeblach do góry. Nauka obcowania z pieniędzmi, więc mogą przyjść awanse, spadki lub duże sumy. Jeśli myślisz o założeniu swojego biznesu lub powiększeniu rodziny to właśnie teraz. Każda rzecz jaka Ci się przydarzy będziesz odczuwał ją jako swój sukces. Jeśli jednak poprzednie lata z cyklu spędziłeś wyłącznie na bankietach lub wpadłeś w pracoholizm to rok ten pokaże się jako porażka. Mogą się pojawić choroby, samotność i bieda, lub coś pomiędzy… Wszechświat chce abyś korzystał z każdej wibracji lat własnych dlatego też spowoduje, że możesz sięgnąć dna, ale po to abyś się od niego odbił. Więc głowa do góry!!! Już niedługo zacznie się kolejny cykl i pojawią się możliwości, by zbudować SIEBIE na nowo. Więc jeśli odczuwasz ten rok jako porażkę to czas na wyciągnięcie wniosków, żeby w następnych latach być bardziej czujnym, odważnym, aktywnym. Widzimy co my ze sobą zrobiliśmy, więc chcemy to zmienić i iść naprzód. W 8 roku może pojawić się PRAWDA.

Rok własny 9

Zamykamy całość cyklu, domykamy tematy i robimy generalne porządki i …otwieramy się na NOWE. Tutaj odpuszczamy wszystko co nam nie służy, gdzie czujemy energetycznie, że to już nie dla mnie. Oczyszczamy przestrzeń umysłu, serca i wszystkiego dookoła nas. Staramy się wyjść z tego roku z jak najmniejszym bagażem. Zostawiamy tylko to co jest dla nas dobre, piękne, daje nam poczucie bezpieczeństwa.  Najważniejsze jest, aby wzrastać i to ty musisz wiedzieć co to jest i czy chcesz to nieść dalej. Więc pamiętaj odpuść wszystko to czego nie chcesz zabierać do nowego cyklu. Im więcej odpuścisz teraz tym więcej przestrzeni zrobisz na NOWE w roku 1.

Chcesz poznać swoją
drogę życiową?

Skontaktuj sie ze mną!

Zrozumieć numerologię można wtedy, kiedy się naprawdę wewnętrznie tego chce. Ja mogę jedynie otworzyć drzwi, za którymi kryje się prawda o Twoim życiu!

kontakt